19 Ağustos 2013 Pazartesi

Bursa evden eve nakliyat

Bursa evden eve nakliyat firma olarak, yıllardır bursa ve çevresi şehirlere nakliyat işinde müşterilerimizin taşınmasına yardımcı oluyoruz. Zamana karşı saygılı taşımacılık sloganımızı kullanıyoruz. Nedeni tüm işlerimizi zamanından önce bitiriyoruz. Hızlı, Güvenli, Sigortalı nakliyat işini yapan sayılı firmalar arasındayız.

Bursa nakliyat firmamız eşyalarınızın sorumluluğunu tamamen üstleniyor ve size teslim edene kadar, taşınan tüm eşyalar sigorta kapsamında barınıyor. Eşyalarınızın zarar görme durumunda, firmamız zararınızı karşılıyor.
Kadrolu çalışan ekibimiz, işlerinde oldukça profesyonel olmuşlardır. Yıllardır bu işi yapan kişiler ve tecrübeli kişilerle çalıştığımızı belirtmek isterim. Bizim çalışanlarımız mülakatlarda işe alınmadan önce, müşteri diyalog performansını yaşatıyoruz. Müşterilerimiz oldukça hoş nazik olabilir. O gün sinirli anında olabilir ve bu yüzden sert konuşmalarda aldığımız tepkilere göre bizimle çalıştırıyoruz. Nedeni müşteri memnuniyetine inanmamız ve müşteri her zaman haklıdır sözünü benimsemişizdir.

Sitemiz bursa evden eve nakliyat adına hitaben olsa da, Türkiye'nin bir çok il ve ilçesine hizmet vermekteyiz. Bizi aramanız veya sitemiz de telefon bırakmanız halinde size geri dönüş yaparak bilgilendirebiliriz. Bursa nakliyat firması olarak, iletişim kaynaklarımız oldukça iyidir.

Nakliyat işinde oldukça iyi olduğumuzu savunuyoruz. Biz referanslarımıza güveniyoruz ve reklamlarımız referans müşterilerimiz tarafından sağlanıyor. En iyi reklamımız müşterilerimizdir. Onlara Şirketimiz ve çalışanlarımız adına çok teşekkür ederiz.

Firmamıza ait iletişim bilgileri aşağıda ilginize sunarım.

Sitemiz : http://www.bursamevdenevenakliyat.org
Telefon : (0224) 254 6220
Cep : 0534 209 13 27
Adres : Tuna Mahallesi Deniz Caddesi No:1 28/A Osmangazi / BURSA
Bursa evden eve nakliyat firmasına ait iletişim bilgileri bunlardır. Sitemizi ziyaret ederek, biz sizi arayalım sayfasında form alanına adınızı ve telefon numaranızı yazarsanız eğer, size geri dönüş yapılacaktır. Bu oldukça hızlı olur. Sizin telefon bildirmeniz halinde, yetkili ekibimizin telefonuna mesaj gidiyor.
Saygılarımızla...
Bursa Nakliyat Firması

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme